ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
15 випуск групи "Кадрове діловодство"

 6 листопада 2018 року відбувся черговий випуск курсів кадровика.

За час навчання студенти поглиблювали теоретичні знання з питань трудового законодавства, розбирали практичні ситуації, отримали професійні відповіді на актуальні запитання.

Знаннями та багаторічним досвідом з нашими учасниками ділились: Ольга Василівна Ткачівська -  начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області; Мар’яна Василівна Абібуллаєва - завідувач сектору Управління Держпраці в Івано-Франківській області; Ольга Євгеніївна Брегін - голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття; Андрій Ігорович Петранюк - психолог, тренер по персоналу, соціонік, спеціаліст з візуальної психологічної діагностики.

Підсумком курсу трудового законодавства став іспит, на якому студенти засвідчили отримані знання, оцінили свій рівень володіння матеріалом, отримали підтримку експертів та впевненість в кадровій роботі.

Цікавим та необхідним доповненням до курсу став майстер-клас «Візуальна психологічна діагностика людини для підбору персоналу», на якому учасники дізналися про те, які психологічні типи людей є у нашому оточенні і як вони виглядають, вчилися визначати здібності людини відповідно до її психотипу, мали змогу покращити стосунки з оточуючими людьми відповідно до отриманих нових знань. (Детальніше про соціоніку та подальші тренінги можете прочитати тут )

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ольга Брегін урочисто привітала випускників і вручила свідоцтва про проходження навчання "Кадрове діловодство". Приємним бонусом для учасників також була збірка кадрових документів, яка стане в пригоді кожному.

Дорогі випускники, Спілка бухгалтерів Прикарпаття ще раз вітає Вас з успішним заверешенням курсів кадровика. Нехай Ваша наполеглива праця приносить Вам радість, достаток і стане запорукою нових звершень!

Будемо завжди раді бачити Вас на наших наступних заходах. До нових зустрічей!

Запрошуємо всіх бажаючих також пройти курс навчання по кадровому діловодству. Детальніше читайте тут.

 

    

    

    

    

    

    

    

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл