ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск групи курсів бухгалтерів

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ольга Брегін урочисто привітала випускників і вручила свідоцтва про успішне закінчення навчання. Тепер вони з упевненістю зможуть використовувати здобуті знання в своїй роботі.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нещодавно наші учасники закінчили навчання на курсах бухгалтерів від Спілки Бухгалтерів Прикарпаття. За три місяці учасники освоїли основи бухгалтерського обліку та основи роботи бухгалтера в програмі 1С Бухгалтерія.

Бажаємо нашим випускникам професійної самореалізації та успіхів в роботі. Спілка Бухгалтерів Прикарпаття буде надавати підтримку для вашого професійного росту в наших соціальних мережах. Бажаємо успіхів.

Дякуємо вам, дорогі випускники, за щирі, справжні емоції, теплі слова, за новий досвід, який і ми отримали разом з вами! Бажаємо Вам наснаги та наполегливості у втіленні Ваших цілей та мрій,  нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

З радістю будемо бачити Вас на наших наступних заходах!

 

Усіх наступних учасників курсів, хто бажає освоїти бухгалтерію чи підвищити свій професійний рівень, запрошуємо також долучитися до нашої дружньої команди! Деталі за посиланням: http://vektor.if.ua/kursy

Наш фотозвіт

  

  

  

  

  

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл