ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
16 липня 2018 р. Спілка бухгалтерів Прикарпаття та Аудиторська компанія "Вектор аудиту" відсвяткувала День бухгалтера!
16 липня 2018 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття та Аудиторська компанія "Вектор аудиту" організували та провели незабутнє, захоплююче та затишне святкування Дня бухгалтера!
 
До участі в святкуванні були запрошені члени Спілки бухгалтерів Прикарпаття, гості, друзі, колеги, а також всі, хто не байдужий до професії бухгалтера!
 
Програма свята була досить яскравою та насиченою: урочиста частина, презентація Спілки бухгалтерів Прикарпаття, смачне святкове частування, вшанування активних членів Спілки подяками, грамотами, солодкими сюрпризами, вітання з професійним святом від голови Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ольги Брегін. 
 
Несподіваною та радісною подією була також лотерея, завдяки якій учасники заходу отримали додаткові сюрпризи, а саме: подарункові сертифікати на курс навчання "Кадрове діловодство" та на участь у конференції з питань оподаткування. До участі в лотереї долучилися представники газети "Все про бухгалтерський облік", завдяки яким учасники свята отримали також цікаві, романтичні, позитивні книги. 
 
Висловлюємо подяку фахівцям, які допомогли зробити святкування таким яскравим: працівникам закладу, в якому ми проводили святкування “Intellect HUB”, майстерні випічки "Lavanda Fragrance", фотографу Igor Sherepot, працівникам Аудиторської компанії "Вектор Аудиту", активним учасникам Спілки бухгалтерів Прикарпаття, незмінному ініціатору наших заходів, голові Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ользі Брегін та усім учасникам, які долучилися до того, щоб ця подія відбулася. 
 
Святкування Дня бухгалтера це не тільки спілкування, обмін досвідом, це також заряд позитивних емоцій в товаристві людей, з якими нам завжди хочеться перебувати! Завдяки цьому наше свято було незабутнім та яскравим! 
 
Дякуємо усім, хто був разом з нами в цей святковий час! До нових зустрічей!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл