ja_mageia

Главная Семінари і тренінги Семінари, тренінги Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

2021 рік

 

 

Як дізнатись останні новини податкового законодавства?

З ким обговорити практичні ситуації, що виникають в роботі підприємця, бухгалтера?

Де ознайомитись з нововведеннями в оподаткуванні та звітності?

 

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конференції для бухгалтерів та підприємців.

Уже 10 років ми ростемо і розвиваємося разом з вами. Ви надихаєте нас робити свою роботу краще. Багато бухгалтерів підвищують свій кваліфікаційний рівень. Ми обмінюємося досвідом, моніторимо зміни в законодавстві, ділимося актуальними новинами, розглядаємо практичні ситуації.

Спілка бухгалтерів Прикарпаття запрошує бухгалтерів, підприємців, керівників на конференцію з питань оподаткування для обговорення останніх важливих змін до Податкового кодексу України. 

 

Тематика конференції: 

Актуальні новини податкового законодавства.

 

Організатори конференції можуть змінювати програму конференції шляхом її доповнення актуальними питаннями на момент проведення конференції. 

 

 

Доповідачі:

  • Ольга Брегін - сертифікований аудитор, міжнародний сертифікат IAB, сертифікований консультант з податків і зборів, засновник та керівник ТОВ "Аудиторська компанія "Вектор аудиту", засновник та голова Громадської організації "Спілка бухгалтерів Прикарпаття".

  • Наталя Сидорова - міжнародний сертифікат IAB, активний член Спілки, практичний досвід роботи 20 років, викладач курсів бухгалтерів, консультант з податків та зборів Спілки бухгалтерів Прикарпаття.

 

 

 

Хто може приймати участь у конференції?

Участь можуть приймати бухгалтери, підприємці, фінансові директори, керівники та усі бажаючі, кого цікавить бухгалтерський облік, оподаткування, звітність та зміни в податковому законодавстві незалежно від освіти, досвіду та місця  роботи.

 

Залучаємо на конференції доповідачів з Державної фіксальної служби України, Державної інспекції України з питань праці, практикуючих бухгалтерів, підприємців, юристів, адвокатів. Також для спільного професійного росту ми запрошуємо і членів Спілки бухгалтерів Прикарпаття виступити з доповіддю.

 

З якою метою проводяться конференції для бухгалтерів?

Метою заходу є:

  • обмін практичним досвідом; вирішення питань обліку, оподаткування, звітності, обговорення змін податкового законодавства.
  • отримання від аудитора або від запрошених представників державних органів ґрунтовних відповідей на Ваші запитання,
  • обговорення подальшої діяльності Спілки (пропозиції, побажання)

Дата проведення:  2021 рік.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ.

Вартість участі у конференції - 950 гривень.

Для членів Спілки бухгалтерів Прикарпаття  - 550 грн.

 

Оплатити участь у конференції можна шляхом перерахування коштів на рахунок, не пізніше дня, що передує даті проведення конференції. 

Реквізити для оплати:

ГО "Спілка бухгалтерів Прикарпаття"

код ЄДРПОУ 37182672

Р/р UA88 3510 0500 0002 6003 5161 2210 0

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу "Організаційний внесок за участь у конференції з питань бухгалтерського обліку та оподаткування. ПІБ учасника".

 

Як стати членом "Спілки бухгалтерів Прикарпаття"?

Після кожної проведеної конференції з питань бухгалерського обліку та оподаткування ми надаєм змогу усім бажаючим, хто ще не є учасником "Спілки бухгалтерів Прикарпаття", заповнити анкету про членство. Також Ви маєте змогу заповнити її в нас на сайті, чи зателефонувати нам за тел. (067) 340-71-28 і ми вам вишлемо зразок анкети. Одноразовий організаційний внесок за членство у "Спілці бухгалтерів Прикарпаття" становить 500 грн. 

Що дає членство у "Спілці бухгалтерів Прикарпаття"?

Членство у "Спілці бухгалерів Прикарпатя" дає Вам можливість відвідувати усі заходи нашої спілки, обмінюватись інформацією та спілкуватись з колегамибути завжди в курсі всіх змін до законодовства, а також Ви отримаєте знижку 50% на участь в подальших конференціях.

 

 

Як дізнатися детальнішу інформацію про конференції?

Якщо Вас цікавить детальніша інформація про участь у конференції для бухгалтерів, Ви можете зв’язатися з нами за телефоном:

 (067) 340-71-28   

або написати питання, які Вас цікавлять, нам на e-mail:  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

 
Зареєструйтесь на конференцію заповнивши анкету: https://cutt.ly/5fRvXFm
 

 

Фотозвіт:

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл